Kameraman na svadbu Bratislava

Naša produkcia ponúka už dlhé roky súbor špičkovej kameramanskej, strihačskej a fotografickej služby pre firmy aj jednotlivcov za najlepšie ceny. Garantujeme kvalitu a maximálnu ústretovosť k individuálnym požiadavkám zákazníka.

Disponujeme profesionálnou kamerovou technikou, strižnou a ďalším potrebným zariadením, ktoré je možné vhodne kombinovať vždy podľa konkrétnej zákazky. Vďaka variabilite sú naše služby tvorby svadobných videí a iných videí dnes dostupné nielen firmám, ale aj bežnému zákazníkovi.

Kvalitná technika a FULL HD

Pracujeme s profesionálnou 35mm filmovou technikou. značky:
– Sony (35mm), Nikon (Full frame), Gopro, Rode, Glidecam, Beach Tek, Igus, Velbon
– DJI-Phantom + Tarot stabilizer.

Svadobné video Bratislava

Či už potrebujete kameramana na svadbu alebo natočiť reklamný spot pre firmu, či športové podujatie, sme tu pre vás.

Svadobné video a fotografie

Svadobné video a fotografie, ktoré vám zhotovíme, je unikátnym, emóciami nabitým dokumentom zachytávajúcim jedinečnú atmosféru vašich okamihov svadobného dňa a tiež krásnu pamiatkou na stretnutie s vašimi najbližšími, ku ktorému sa budete často radi vracať.

Reklamné fotografie a video

Zhotovíme Vám reklamné video aj fotografie. Dokumentácie a strih všetkých akcií je našou doménou. Natočíme a nafotíme, pohotovo spracujeme ľubovoľný spot propagujúci vašu firmu, značku, výrobok či službu. Využite ho následne pre prezentáciu v médiách, na internete, v katalógu či vo výklade obchodu.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.