Kameraman na svadbu cena

Volám sa Zuzana Eštoková a som svadobný fotograf. Zachytím pre Vás priebeh celého Vášho svadobného dňa. Reportážnym štýlom fotenie zdokumentujú neopakovateľné okamihy a emócie, ktoré by Vám inak mohli uniknúť.

Ďalej zaznamenám aj výnimočnú atmosféru svadobného dňa zachytením dôležitých detailov. Vrcholom fotografovanie bude obstaranie aranžovaných portrétov Vás a Vašich blízkych.

V posledných rokoch sa špecializujem na fotografovanie ľudí, tj. okrem svadobných fotografií najmä na portrétne fotografie.

Fotografovanie svadobného obradu

Fotografovanie obradu a večernej zábavy prebieha reportážnym štýlom. Fotograf je „neviditeľný“, do scény nezasahuje a vhodnou voľbou stanovište zaznamenáva priebeh udalostí. Naopak pri fotografovaní svadobných príprav a portrétov fotograf určuje vhodné miesto pre fotografovanie a pózuje portrétované. Fotografie sú tak urobené v optimálnom svetle a bez rušivých prvkov v pozadí.

Fotografovanie svadby za neprieznivých podmienok

Fotografovanie svadby často prebieha za nepriaznivých svetelných podmienok (priame ostré poludňajšie slnko) takže pri fotografovaní portrétov a ďalších aranžovaných fotografií často používam pomôcky pre ovládnutie svetla na scéne (odrazové dosky, difúzna dosky a dáždniky, systémový blesk).

Svadobné fotky – cena

Nadštandardnú starostlivosť venujem postprodukcii fotografií. Podľa zvoleného fotografického balíčka obdržíte určité množstvo detailne vyretušovaných fotografií vo formáte A4, desiatky fotografií sa základné retuší vo formáte 18 x 13 cm a digitálne stovky fotografií sa základné tonálne a farebnou úpravou. Tiež dostanete fotoknihu s uceleným príbehom Vášho svadobného dňa. Všetky upravené fotografie zároveň obdržíte v digitálnej podobe (JPEG) na dátovom nosiči.

Chcete teda poznať naše ceny ? Napíšte nám dopyt cez kontaktný formulár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.