Video svadby

Ponúkame profesionálne natočenie a spracovanie vášho svadobného videa. V deň svadby k vám dorazí skúsený kameraman a natočí všetky podstatné momenty vašej svadby. Rozsah práce kameramana sa líši podľa jednotlivých balíčkov, ale je tiež možné dohodnúť čisto individuálny rozsah podľa požiadaviek klienta. Po spracovaní záznamu obdržíte daný počet diskov DVD v obale s potlačou vo foto kvalite. Je možné objednať aj záznam v HD kvalite na Blu-ray alebo flash disku.

Video svadby

Pokiaľ je to možné, vždy sa snažíme s klientmi pred svadbou osobne stretnúť, prerokovať ich priania a informovať ich o možnostiach natáčanie a spracovanie konečného videa.

Svadobné video natočené viacerými kameramanmi

Ponúkame nielen klasický záznam jedným kameramanom, ale je možné využiť aj dva kameramanov. Natáčanie svadobného videa dvoma kameramanov umožňuje vytvoriť jedinečné zábery a divácky zaujímavé video. Vďaka tomu, že jeden z kameramanov sa plne venuje svadobnému diania, aby nič neuniklo, môže si druhý kameraman dovoliť použiť náročnejšie kamerovú techniku. A vytvárať prekrásne atraktívne zábery. Je niečo krajšie, ako šťastný úsmev na vašej tvári ? Polapte a uchovajte aj vy svoje najkrajšie spomienky na svadobný deň a podarujte si krásne spomienky do budúcnosti.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.