Svadobný kameraman Bratislava – Ružinov

Natáčanie svadieb

Svadba je jedným z najkrajších okamihov vo Vašom živote, na ktorý budete radi spomínať. Vďaka svadobnému videu budete mať aj po rokoch možnosť si tento deň pripomenúť. Aby táto videospomienka bola rovnako pekná, ako samotný svadobný deň, je dôležité si správne vybrať profesionálneho kameramana, ktorý ho dokáže natočiť v celej jeho kráse.

Ukážky našich videí

Prenechajte túto starosť na nás a my Vám zabezpečíme jeho profesionálneho natočenia vrátane strihu a úprav.

Svadobný kameraman Bratislava – Ružinov

V rámci svojho rádiusu sme schopní pre vás pripraviť, natočiť a spracovať svadobné video v okolí Bratislavy. Neváhajte nám zanechať svoj kontakt, alebo si nás rezervovať.

Snažíme sa natáčaním nenarušovať priebeh svadobného dňa, ale súčasne aj o to, aby sme dôkladne zdokumentovali tento výnimočný deň. Naše natáčanie neprebieha podľa žiadneho scenára, ale všetko prebieha podľa toho, ako sa situácia vyvíja, pretože svadobný deň je reálna rodinná udalosť. Malou výnimkou je natáčanie videoklipov, ktoré naše videá obsahujú, kedy je potrebné bližšie spolupráca so ženíchom a nevestou.

Ako prebieha typické natáčanie svadobného videa

Ráno prídeme k neveste domov. Tu sa točí jej príprava, ako je úprava účesu, líčenia a obliekanie do svadobných šatů.Protože je táto časť nakrúcania pre nevestu veľmi intímna záležitosťou, dbáme na to, aby všetko prebiehalo decentne.

Svadobní hostia sa väčšinou schádzajú u nevesty, a preto tu natáčame ich príchod, pohostenie, zdobenie áut a ďalšej prípravy. Súčasne natáčame aj prípravy u ženícha. Po príchode ženícha za nevestou domov, sa obvykle natáča žiadosť o ruku, odovzdanie svadobnej kytice, a alebo ponuka falošnej nevesty.

Nasleduje odchod na radnici alebo do kostola. Pokiaľ je to možné, natočí sa aj prejazd vozidiel svadobnej kolóny. Nasleduje natáčanie toho najdôležitejšieho okamihu celého dňa – svadobného obradu. Po skončení obradu v kostole alebo na radnici nasleduje většnou presun do miesta svadobnej hostiny. Tu nasleduje privítanie novomanželov, malý prípitok, rozbitie taniere atď …

Video zo svadobnej hostiny

Svadobná hostina tradične začína slávnostným prípitkom vysloveným niektorým z otcov, alebo svedkov. Nasleduje spoločný tanier so svadobnou polievkou a hlavný chod. Po obede sa väčšinou pri oddychu ostatných svadobčanov natáča videoklip niekde v prírodnom peknom prostredí, ale môže to byť aj inde. Býva to spojené aj s prácou fotografa. Nasleduje prvý tanec novomanželov. http://www.rialstudio.sk/2015/08/21/svadobny-kameraman-bratislava-stare-mesto-2-2/ http://www.rialstudio.sk/2015/08/21/svadobny-kameraman-bratislava-stare-mesto-2-2/Neskôr prichádza na rad svadobné veselie, z ktorého natáčame tie najzaujímavejšie momenty. Tvorba svadobného videa končí podľa predtým dohodnutého času, alebo prípadne po dohode s objednávajúcim.

Toto ale nie je pravidlom a všetko môže prebiehať úplne podľa Vašich predstáv. Ponúkame hneď niekoľko variantov svadobných videí, takže si vyberie naozaj každý. Nezabudnite sa pozrieť na ukážky našich prác.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.