Hudba do svadobného videa

Často sa pýtate akú zvoliť hudbu a pesničky do svadobného videa. Do videa vyberajte pesničky ktoré sa Vám páčia. Buďte originálni a verte, že pesnička ktorú počujete 3x denne v rádiu po dobu niekoľkých rokov nemusí byť nutne aj vo Vašom svadobnom videu.

Vyhnite sa rôznym módnym výstrelkom a predovšetkým tanečnej muzike. Pesničky by mali byť vkusné a zároveň stráviteľné pre všetkých. Mali by korešpondovať s náladou svadby a aj strih sa veľmi často odvíja od jej tempa.

 

Rýchla a pomala hudba

Rýchlejšiou hudbou sa dajú podfarbiť dynamické a svižné zábery, inde sa naopak hodí pomalšia hudba. Každá svadba je úplne iná, a tak je to aj s pesničkami, ktoré sa pre ňu hodia. V niektorých pasážach kde je napríklad reč sa hodia skôr inštrumentálne melódie, aby spev neodvádzal pozornosť od rečníka. Inde sa zase hodia spievané pesničky.

Cudzojazyčné pesničky

U cudzích pesničiek dávajte pozor predovšetkým na to, o čom sa v nich spieva. Tie najkrajšie balady mávajú veľmi často smutné texty o rozchode dvoch ľudí a podobne. Nevesty, ktoré nevedia cudzí jazyk to často nevedia. costa rica http://www.rialstudio.sk/2015/09/17/hudba-do-svadobneho-videa/ http://www.rialstudio.sk/2015/09/17/hudba-do-svadobneho-videa/Do svadobného videa odporúčame vybrať 10-15 obľúbených pesničiek. Ak niektorá nebude príliš vhodná, budeme mať viac priestoru a nahradíme túto pesničku inú z Vášho výberu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.