Fotenie


 Svadobné fotografie

Svadobné fotografie nás bavia a chceme, aby fotografovanie na svadbe s nami bavilo aj vás. Kombináciou čisto reportážnych, ale aj tradičných či úplne netradičných svadobných fotografií sa snažíme vytvoriť ucelenú fotoreportáž o priebehu Vášho svadobného dňa… Čítajte viac o svadobných fotografiách.

 Realitné fotografie

Profesionálne fotografie Vám zaručene pomôžu s predajom nehnuteľnosti. Kvalitne nafotené nehnuteľnosti sú už dnes neoddeliteľnou súčasťou dobrej realitnej kancelárie.

Fotografovanie detí

kameraman a fotograf (1)

Deti fotografujeme nielen vonku alebo u vás doma, záleží to len na vašom výbere a štýlu výsledných fotiek. Aj keď je to ťažšie, tak fotografovanie prebieha formou hier, deti sú potom vďaka tomu aj pred fotografom bezprostredné, veselé a vznikajú tak krásne, prirodzené fotky detí tak ako ich poznáte … čítajte viac o fotografovaní detí.

Ostatné fotografie

kameraman a fotograf (4)

Portrétne fotografie, fotografovanie eventov, či fotenie domácich miláčikov je možné realizovať v prostredí, ktoré si sami pre fotografovanie vyberiete. Záleží čisto na vás, akým fotografiám dávate prednosť… čítajte viac o ostatných fotografiách.