Fotenie detí

Fotenie detí

Fotografovanie detí je v mnohých ohľadoch veľmi špecifická záležitosť, sú to citlivŕ a často veľmi svojské stvorenia, ktoré väčšinou pri fotení robia niečo úplne iné ako aranžované pózy. A úlohou dobrého profesionálneho fotografa je deti zabaviť tak, aby pri fotení spolupracovali.

Detské fotenie preto prebieha skôr formou hier. Deti sú potom bezprostredné, veselé a živé aj pred fotografom a na fotkách budú práve také, aké ich poznáte. Deti fotografujeme u nás v exteriéri, či u vás doma, ale aj pri rôznych príležitostiach ako sú narodeniny, detské oslavy, a pod. Samotné fotografovanie trvá zhruba 1 až 1,5 hodiny a fotografie si budete môcť vyberať približne zo množstva fotografií, ktoré v priebehu nafotíme.

Tvorba videí a natáčanie detí

Natáčanie prebieha na vybraných lokalitách a pri rôznych aktivitách, všetko záleží na spoločnej dohode. Natáčame aj pri príležitostiach ako sú narodeniny, detské oslavy, športové aktivity, … a pod. V cene je zahrnuté 2h natáčanie a profesionálne zostrihaný klip z natočeného materiálu v dĺžke do 10 minút. Ak by ste chceli mať video rozsiahlejšie, je možné čas natáčania prispôsobiť Vašim potrebám podľa nášho cenníka.